Pokój De Lux

Strona główna / Pokój De Lux
1 osoba - 550 zł / doba ze śniadaniem; 2 osoby - 580 zł / doba ze śniadaniem
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Hotel Świdnik - Lublin - Przyjęcia weselne - integracje - Hotel i Restauracja Dwór Choiny
Hotel Świdnik - Lublin - Przyjęcia weselne - integracje - Hotel i Restauracja Dwór Choiny
Hotel Świdnik - Lublin - Przyjęcia weselne - integracje - Hotel i Restauracja Dwór Choiny

Pokój De Lux jednoosobowy bądź dwuosobowy to pokój o podwyższonym standardzie. Zawiera duże dwuosobowe łóżko, szafę, stoliki, telefon, biurko do pracy oraz telewizor. W pokoju De Lux znajduje się także część wypoczynkowa z sofą. Wysoki standard wyposażenia pokoju pozwala Gościom na komfortowy pobyt w Hotelu Dwór Choiny. Cieszymy się, że wielokrotnie wybieracie nasz hotel podczas służbowych i prywatnych pobytów.

Łazienka znajduje się w każdym pokoju w Hotelu Dwór Choiny. Łazienka w pokoju De Lux jest wyposażona w prysznic. W łazience znajdą Państwo eleganckie szlafroki, klapki hotelowe, ręczniki, suszarkę do włosów oraz kosmetyki hotelowe.

W pokoju De Lux dostępny jest szybki, bezprzewodowy Internet. Dzięki stabilnemu łączu Goście mogą swobodnie wykonywać obowiązku służbowe podczas podróży. Szybki internet sprawdza się również podczas pobytów indywidualnych.

Drodzy Goście prosimy Was o zapoznanie się z regulaminem naszego hotelu, ponieważ we wszystkich pokojach Hotelu Dwór Choiny obowiązuje bezwzględny zakaz palenia wyrobów tytoniowych. Dlatego prosimy Was o uszanowanie naszej prośby.

Zarezerwuj pokój De Lux już dziś i ciesz się wysokim komfortem w dobrej cenie!

Drodzy Goście! Zapraszamy Was serdecznie do skorzystania z naszej Restauracji, która serwuje sezonowe dania w nowoczesnej odsłonie. Karta menu zawiera zarówno dania mięsne, ryby jak i propozycje dla wegetarian. Dużą wagę przykładamy do serwowanych dań, dlatego przygotowujemy je z surowców pochodzących od lokalnych wystawców. Dzięki temu wszystkie dania serwowane w naszej hotelowej restauracji są smaczne i świeże.

Pokój De Lux jednoosobowy ze śniadaniem: 550 zł / doba

Pokój De Lux dwuosobowy ze śniadaniem: 580 zł / doba