Przyjęcia plenerowe w oranżerii

Strona główna / Przyjęcia plenerowe w oranżerii

Przyjęcia na świeżym powietrzu w oranżerii Hotelu Dwór Choiny!

 
Przyjęcia plenerowe mają niezwykły klimat i z każdym rokiem cieszą się coraz większym zainteresowaniem nie tylko wśród Gości indywidualnych, ale także Gości korporacyjnych. Świeże powietrze pachnące kwiatami, otoczenie przyrody, zieleń ogrodu, widok zachodzącego słońca, dodatkowo podkreślają uroczystości rodzinne oraz firmowe spotkania. Już teraz możecie Państwo zorganizować przyjęcie plenerowe w Hotelu Dwór Choiny w niepowtarzalnym stylu, a wszystko to dzięki naszemu nowemu miejscu!
 

Nowa oranżeria Hotelu Dwór Choiny!

 
Nasza altana przeszła gruntowną modernizację i stała się nowym miejscem na mapie Lubelszczyzny, które zaprasza Was do organizacji wyjątkowych rodzinnych spotkań. Klasyczne drewniane elementy zostały połączone ze stylowymi przeszkleniami dając zarówno przytulny jak i nowoczesny klimat. Dzięki przeszkleniom oranżeria jest pełna słońca, a jednocześnie chroni Gości od wiatru. Białe krzesła, stoły i nakrycia dodają jej lekkości, a dekoracje i oświetlenie podkreślają niepowtarzalny klimat wnętrza.
 

Nasza oranżeria to miejsce idealne na rodzinne uroczystości takie jak kameralne wesela, przyjęcia po ślubie, poprawiny, chrzciny, komunie, urodziny, rocznice czy innego rodzaju przyjęcia plenerowe. W jej wnętrzu można zorganizować rodzinne uroczystości oraz firmowe spotkania do 80 osób (dla przyjęć weselnych sugerujemy liczbę 60 osób). Dodatkowym atutem Hotelu Dwór Choiny są namioty, które mogą dodatkowo zwiększyć przestrzeń przyjęć plenerowych.

 
Z przyjemnością zorganizujemy dla Was wyjątkowe przyjęcie plenerowe w naszej oranżerii. Służymy naszymi radami i wieloletnim doświadczeniem, a zarazem jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły i sugestie. Do każdego z spotkania podchodzimy indywidualnie, aby wspólnie omówić każdy, nawet najdrobniejszy szczegół przyjęcia lub spotkania. Wszystko po to by Wasz czas w Hotelu Dwór Choiny upłynął dokładnie tak jak to sobie wymarzyliście.
 
 
W celu ustalenia szczegółów i wolnych terminów w 2024 roku prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny z Działem Organizacji Przyjęć Hotelu Dwór Choiny:
 

Przyjęcia okolicznościowe w naszej oranżerii: