Przyjęcia plenerowe w oranżerii

Strona główna / Przyjęcia plenerowe w oranżerii

Przyjęcia plenerowe w Dworze Choiny!

 
Przyjęcia plenerowe mają niezwykły klimat i z każdym rokiem cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Świeże powietrze pachnące kwiatami, otoczenie przyrody, zieleń ogrodu, widok zachodzącego słońca, dodatkowo podkreślają rodzinne uroczystości. Już teraz możecie Państwo zorganizować przyjęcie plenerowe w Hotelu Dwór Choiny w niepowtarzalnym stylu!
 

Nowa oranżeria Hotelu Dwór Choiny!

 
Nasza altan właśnie przeszła gruntowną modernizację i stała się nowym miejscem na mapie Lubelszczyzny, które zaprasza Was do organizacji wyjątkowych rodzinnych spotkań. Klasyczne drewniane elementy zostały połączone ze stylowymi przeszkleniami dając zarówno przytulny jak i nowoczesny klimat. Dzięki przeszkleniom oranżeria jest pełna słońca, a jednocześnie chroni Gości od wiatru. Białe krzesła, stoły i nakrycia dodają jej lekkości, a dekoracje i oświetlenie podkreślają niepowtarzalny klimat wnętrza.
 

Nasza oranżeria to miejsce idealne na rodzinne uroczystości takie jak kameralne wesela, przyjęcia po ślubie, poprawiny, chrzciny, komunie, urodziny, rocznice czy innego rodzaju przyjęcia plenerowe. W jej wnętrzu można zorganizować rodzinne uroczystości do 80 osób. Dodatkowym atutem Hotelu Dwór Choiny są namioty, które mogą dodatkowo zwiększyć przestrzeń przyjęć plenerowych.

 
Z przyjemnością zorganizujemy dla Was wyjątkowe przyjęcie plenerowe w naszej oranżerii. Służymy naszymi radami i wieloletnim doświadczeniem, a zarazem jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły i sugestie. Do każdego z Państwa podchodzimy indywidualnie i wspólnie omawiamy każdy, nawet najdrobniejszy szczegół przyjęcia. Wszystko po to by Wasze przyjęcie odbyło się dokładnie tak jak to sobie wymarzyliście.
 
 
W celu ustalenia szczegółów, wolnych terminów w 2022 i 2023 roku prosimy o kontakt e-mailowy lub telefoniczny z Hotelem Dwór Choiny:
 

Zobacz jak wyglądają przyjęcia

w naszej oranżerii!