Lunch z Hotelu Dwór Choiny za jedyne 25 zł!

Lunch z Hotelu Dwór Choiny za jedyne 25 zł!

Smakowita kuchnia to zdecydowanie wizytówka Hotelu Dwór Choiny w Kazimierzówce! A już teraz wprowadzamy jesienną promocję, która pozwoli Wam jeszcze bardziej zasmakować w naszych wyjątkowych daniach i to w jesiennej odsłonie. Zapraszamy Was serdecznie na lunch z Hotelu Dwór Choiny!

Codziennie nowe menu przygotowywane z najlepszych składników w wyjątkowo niskiej cenie. Zestaw dnia (zupa, II danie) za jedyne 25zł. Oferta lunchowa obowiązuje w godzinach 13:00-17:00 w restauracji Dwór Choiny oraz na wynos z odbiorem własnym.

Lunch z Hotelu Dwór Choiny – Idealna propozycja dla wszystkich!

Lunch dnia z Hotelu Dwór Choiny to propozycja zarówno dla gości indywidualnych jak i klientów biznesowych, którzy mogą zabrać dania ze sobą do pracy, albo spędzić czas miło w naszej restauracji, a w okresie wiosenno-letnim w naszym ogrodzie. A jeśli smakują Ci nasze propozycje możesz skorzystać z opcji cateringu na wydarzenia w Twojej firmie bądź z organizacji spotkań firmowych.

Poznajcie nasze propozycje lunch menu na nadchodzący tydzień:

 

Zamów lunch w restauracji Dwór Choiny z odbiorem osobistym: 500 637 766

Planujesz zamówić większą ilość dań? Skontaktuj się z nami!

Do smacznego zobaczenia!

 

Restauracja Dwór Choiny - Jedzenie - Burgery - Hotel

Zapraszamy do naszej Restauracji!

Restauracja Dwór Choiny w Kazimierzówce zaprasza na smakowite dania kuchni polskiej w tradycyjnym i nowoczesnym wydaniu. Jesteśmy otwarci 7 dni w tygodniu w godz. 13:00-20:00