Przyjęcie komunijne 2023 – wolne terminy

Przyjęcie komunijne 2023 – wolne terminy

Zorganizuj przyjęcie komunijne 2023 w Hotelu Dwór Choiny!

Pierwsza Komunia Święta to ważny moment nie tylko w życiu dziecka, ale także całej rodziny. To zarówno niesamowite przeżycie duchowe jak i możliwość spotkania z najbliższymi w odświętnej i podniosłej atmosferze, dlatego zaplanuj ten wyjątkowy dzień już teraz! Zapraszamy Państwa serdecznie do Hotelu Dwór Choiny w Kazimierzówce, w którym zorganizujemy Państwa przyjęcie komunijne 2023.

Elegancka sala bankietowa, zielony ogród, w którym w okresie komunii kwitną między innymi magnolie, nowoczesna przeszklona oranżeria, plac zabaw dla najmłodszych, duży parking dla wszystkich Gości, a przede wszystkim miła atmosfera, stosowne dekoracje i smakowite dania. Te wszystkie elementy zdecydowanie wpłyną na jakość organizowanego przyjęcia, a przede wszystkim Państwa zadowolenie.

Posiadamy ostatnie wolne terminy na przyjęcie komunijne w 2023 roku:

maj: 1, 3, 6, 7, 20

czerwiec: 4, 11

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizowaniu przyjęć okolicznościowych. Doskonale rozumiemy Państwa potrzeby i dokładamy wszelkich starań, by ten dzień był dla Państwa wyjątkowy. Zapewniamy Państwu niezapomniane chwile w gronie najbliższych, wspaniałą kuchnię, profesjonalną obsługę oraz nasze wsparcie i doświadczenie w organizacji przyjęcia.

W dniu, w którym odbywa się przyjęcie komunijne zapewniamy eleganckie nakrycia stołów, dekoracje kwiatowe, słodkie atrakcje dla dzieci oraz stosowną atmosferę.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie, podczas którego zaprezentujemy Państwu salę bankietową oraz zaprezentujemy szczegóły oferty.

Zachęcamy do kontaktu mailowego oraz telefonicznego: