Przyjęcie z okazji Chrztu Świętego

Przyjęcie z okazji Chrztu Świętego

Szukasz idealnego miejsca na przyjęcie z okazji Chrztu Świętego? Takiego, które pozwoli Ci na spędzenie miłego czasu z najbliższymi? Gdzie panuje przyjazna atmosfera, a dania są przygotowane z najwyższej jakości składników, które swoim smakiem zachwycają nawet najbardziej wymagających Gości? Postaw na sprawdzoną jakość i zorganizuj wyjątkowe przyjęcie po chrzcie w Hotelu Dwór Choiny

Przyjęcie z okazji Chrztu Świętego to wyjątkowa okazja do spotkania w rodzinnym gronie. W tym dniu towarzyszą Państwu piękne emocje, dlatego wiemy jak ważny jest dla Państwa komfort, miła atmosfera i odpowiednia oprawa. Bardzo cieszymy się, że co roku organizujemy kilkadziesiąt przyjęć okolicznościowych, które wpisują się w Państwa historię. To dla nas olbrzymi zaszczyt móc współtworzyć dla Państwa ten wyjątkowy dzień.

Hotel Dwór Choiny to miejsce sprzyjające rodzinnym spotkaniom. Elegancka sala, smakowita kuchnia tworzona z dbałością o najmniejsze szczegóły, profesjonalna obsługa wpływa na celebrowanie najważniejszych chwil w Państwa życiu. Podczas przyjęcia z okazji chrztu zapewniamy pokój dla mamy, w którym spokojnie można nakarmić i przewinąć dziecko podczas przyjęcia, zapewniając Państwu atmosferę spokoju i intymności. Dodatkowym atutem jest także zielony teren z placem zabaw, w którym można odpocząć, pospacerować oraz wykonać rodzinne pamiątkowe zdjęcia.

Już teraz możecie zorganizować przyjecie komunijne także w naszej odnowionej altanie ogrodowej! Niepowtarzalne rustykalne wnętrze, białe krzesła, piękne przeszklenia oraz widok na zielony ogród i plac zabaw to idealne miejsce na rodzinne przyjęcia!

Zapraszamy Państwa serdecznie to organizowania przyjęć z okazji Chrztu Świętego. W najbliższych miesiącach mamy jeszcze kilka wolnych terminów:

  • lipiec: 2, 3, 9, 10, 16, 17, 24, 30, 31
  • sierpień: 7, 15, 21
  • wrzesień: 4, 11, 18, 25
  • październik: 1, 2, 8, 9, 15, 16, 22, 23, 29, 30

W celu uzyskania szczegółowej oferty, a także terminów w późniejszych miesiącach zapraszamy Państwa serdecznie do kontaktu z naszym Działem Organizacji Przyjęć: