Studniówka 2023 w Hotelu Dwór Choiny!

Studniówka 2023 w Hotelu Dwór Choiny!

Studniówka 2023 przygotowania CZAS START!

Sezon studniówkowy w pełni! Tegoroczni maturzyści świętują, a szalona zabawa nie ma końca! Jednak drugoklasiści to także najlepszy czas, aby zarezerwować lokal na studniówkę 2023! Dlatego śmiało odwiedźcie nasz lokal i zarezerwujcie termin na najlepszą zabawę jaką będzie Studniówka 2023!

 

Bal studniówkowy jest wyjątkowym wydarzeniem w życiu każdego maturzysty. Jest symbolicznym początkiem dorosłości, dlatego jego organizacja jest nie lada wyzwaniem dla Rodziców oraz Nauczycieli. Aby ten dzień wyglądał idealnie warto skorzystać z pomocy doświadczonych organizatorów przyjęć, którzy pomogą w organizacji studniówki, zatem wspólnie zorganizujmy Studniówkę 2023!

Przygotowujemy dla Państwa, która w pełni spełni oczekiwania organizatorów studniówki. Perfekcyjnie zadbamy o każdy szczegół, tak aby nasi Goście mogli w pełni celebrować ten ważny dzień wejścia w dorosłość. Wyśmienita kuchnia, gustowne, jasne wnętrza Hotelu*** Dwór Choiny oraz profesjonalna obsługa sprawią, że Studniówka 2023 będzie niezwykłym wspomnienie, które zostanie w pamięci uczestników studniówki na wiele lat. Mając na uwadze Państwa komfort i zadowolenie z organizacji Studniówki, zachęcamy do kontaktu osobistego i wizyty w Hotelu Dwór Choiny.

 

Studniówka 2023 w Hotelu Dwór Choiny to:
– Sala bankietowa na 250 osób z dodatkowym miejscem na tradycyjnego poloneza i szaloną zabawę!
– Możliwość zorganizowania próby generalnej poloneza
– Wystrój sali (pokrowce na krzesła, subtelna dekoracja kwiatowa, świeczniki, numeracja stołów, plan rozmieszczenia stołów, menu na stołach)
– Zaplecze multimedialne (ekran, rzutnik)
– Pomoc w doborze: dj, zespołu, kamerzysty i fotografa, którzy uświetnią ten wyjątkowy czas
– Degustacja potraw za dodatkową opłatą (po podpisaniu umowy)
– Wykwintne menu przygotowane przez Szefa Kuchni (uwzględniamy preferencje wegan i wegetarian oraz diety)
– Profesjonalna obsługa przyjęcia
– Szatnia
– Parking
– Monitorowany obiekt
– Ochrona obiektu
– Pomoc medyczna podczas uroczystości

Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa wyjątkową ofertę, dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu i rezerwacji terminów!

Tel. 794 913 888 oraz 508 107 240

E-mail marketing@dworchoiny.pl