Stypa, konsolacja, pożegnanie

Stypa, konsolacja, pożegnanie

Czas pożegnania nigdy nie należy do łatwych. Jednak jest spotkaniem potrzebnym zarówno rodzinie jak i przyjaciołom. Stypa lub też konsolacja jest głęboko zakorzeniona w naszej kulturze. To czas wspomnień, kiedy pomimo straty i rozłąki jaka nas dosięgła możemy być razem. Czas, kiedy spotykają się najbliżsi pochodzący często z odległych zakątków Polski, dlatego tak istotna jest możliwość spotkania po uroczystości pogrzebowej.

Stypa okolice Lublina w Hotelu Dwór Choiny

Hotel Dwór Choiny towarzyszy Państwu podczas różnorodnych rodzinnych spotkań, także tych smutnych, związanych z zadumą i pożegnaniem najbliższych nam osób. Służymy Państwu pomocą, aby rodzinne spotkanie przebiegło w spokojnej i pełnej zrozumienia atmosferze. Doskonale rozumiemy jak trudnym dla Państwa spotkaniem jest stypa, dlatego też dołożymy wszelkich starań, by w tym czasie mogli Państwo spędzić spokojne chwile z bliskimi.

Sala restauracyjna Hotelu Dwór Choiny pozwala, aby stypa przebiegła w spokojnej atmosferze, z dala od postronnych osób. Dysponujemy zarówno kameralnymi salami na kilka osób jak i miejscem na większe spotkania. Eleganckie, jasne wnętrza, odświętnie ubrane stoły, delikatne dekoracje, stonowana muzyka, stosowne menu pozwolą Państwu na spokojne celebrowanie uroczystości. Dodatkowym atutem lokalu będzie dogodna lokalizacja blisko cmentarza w Świdniku oraz cmentarza na Majdanku, a także okolicznych miejscowości oraz duży bezpłatny parking.

W celu ustalenia szczegółów zapraszamy Państwa do kontaktu. Podczas spotkania omówimy wszelkie aspekty konsolacji.

+48 794 913 888

marketing@dworchoiny.pl

manager@dworchoiny.pl

Jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby. Możecie Państwo liczyć na pełne wsparcie naszej załogi, szczególnie w obliczu wielu spraw, które musicie Państwo zorganizować przy okazji pogrzebu.