WOLNE TERMINY 2022 na PRZYJĘCIA WESELNE

WOLNE TERMINY 2022 na PRZYJĘCIA WESELNE
Drodzy Narzeczeni! Poszukujecie nietuzinkowej sali weselnej na swój wyjątkowy, wielki dzień? Sprawdźcie koniecznie ofertę Hotelu Dwór Choiny. Welesa w naszej sali to nie tylko eleganckie przyjęcia, ale przede wszystkim spełnienie Waszych marzeń! Zostały nam ostatnie wolne terminy 2022.  Zaufały nam już setki par młodych, dlatego WY też możecie nam ufać – teraz czas na WAS! A my z wielką przyjemnością dołożymy wszelkich starań, by Wasz dzień był niezapomniany, wyjątkowy, wyśniony i idealny!
Ostatnie wolne terminy 2022 na przyjęcie weselne!

Już za chwilę rozpoczynamy 2022 rok, jest to najlepszy moment na zaplanowanie przyjęcia weselnego. Mamy nadzieję, że będzie to rok, w którym przyjdzie się nam z Wami spotkać, a wielkim zaszczytem dla Hotelu Dwór Choiny będzie możliwość organizacji Waszego niepowtarzalnego przyjęcia weselnego! W naszym kalendarzu jest dostępnych jeszcze kilka naprawdę atrakcyjnych terminów weselnych, dlatego skontaktujcie się z nami i zarezerwujcie termin właśnie dla Siebie!

WOLNE TERMINY 2022:

CZERWIEC: 3, 11, 16, 24
LIPIEC: 2, 9,16
SIERPIEŃ: 12, 19, 26
WRZESIEŃ: 17

PAŹDZIERNIK: 1, 8, 15, 22

Mamy nadzieję, że któryś z wolnych terminów Wam się spodobał, dlatego też zachęcamy do kontaktu w sprawie organizacji przyjęcia weselnego oraz odwiedzenia naszej sali weselnej. W celu uzyskania szczegółowej oferty na przyjęcie weselne w 2022 roku w Hotelu*** Dwór Choiny, zachęcamy do kontaktu: