#WzywamyPosiłki – dołączamy do akcji Gastro Pomaga!

#WzywamyPosiłki – dołączamy do akcji Gastro Pomaga!
Służba zdrowia naraża się dla nas, czas abyśmy im za to podziękowali ❤️
◼️ Dołączamy do akcji #WzywamyPosiłki#GastroPomaga
◼️ Personel lubelskich szpitali w ramach akcji będzie otrzymywał od nas ciepłe posiłki
◼️Sytuacja jest poważna, wspierajmy się nawzajem!

Od poniedziałku nasza Garmażerka na Relaksowej 28 będzie dalej dostarczała Wam posiłki, oraz uruchamiamy dowozy!

Więcej o akcji:

„Nasza inicjatywa ma na celu wsparcie całego środowiska medycznego w trudnym czasie walki z epidemią.

Celem jest skoordynowanie ogólnopolskiej akcji przekazywania posiłków, całemu personelowi medycznemu i ludziom pracujących w szpitalach, którzy będą w tym trudnym nadchodzącym czasie dawali z siebie wszystko na wielogodzinnych dyżurach, pracując ponad siły.

Akcja ma charakter inicjatywy obywatelskiej i nie stoją za nią żadne firmy ani instytucje. Aktualnie szukamy do współpracy organizacji pożytku publicznego która uwiarygodni i skoordynuje zbiórkę środków na ten cel w platformie crowdfundingowej.

W tej chwili organizujemy struktury, szukamy partnerów logistycznych, gastronomicznych i wolontariuszy. Wiele osób i firm już się zgłosiło za co bardzo dziekujemy.

Prosimy także – nie działajcie na własną rękę i nie zawoźcie nic do szpitali. Nie chcemy postępować nierozważnie ani nieostrożnie dlatego przed podjęciem działań operacyjnych wszystko zostanie proceduralnie zatwierdzone z Ministerstwem Zdrowia i Głównym Inspektorem Sanitarnym – jesteśmy w kontakcie z tymi instytucjami.

Wirus buduje między nami dystans, ale pokażmy że nawet zachowując bezpieczną odległość potrafimy być bliżej siebie niż wcześniej.”

AUTORZY AKCJI: KLIKNIJ