Integracje firmowe

Integracje firmowe

Spotkanie integracyjne to niezapomniane wrażenia i świetna zabawa, czas, w którym pracodawca lepiej może poznać swoją kadrę. Organizacja takiego przyjęcia dla pracowników niesie za sobą wiele dodatkowych korzyści: pozwala zbudować silny zespół, skraca dystans, ociepla stosunki międzyludzkie. Organizacja przyjęcia połączonego ze szkoleniem może być również nagrodą za dotychczasową pracę i motywacją do dalszego działania.

Hotel*** Dwór Choiny w Kazimierzówce obok Lublina to idealne miejsce do organizacji przyjęcia integracyjnego. Komfortowa sala na 300 osób oraz nieszablonowa kuchnia zadowoli najbardziej wymagających Gości. Obok hotelu znajduje się altana ogrodowa, w której można zorganizować przyjęcie do 100 osób w formie grilla lub spotkania przy ognisku. Hotel*** Dwór Choiny dysponuje dużym parkingiem na 70 aut oraz 30 miejscami noclegowymi.

Hotel*** Dwór Choiny to miejsce pełne pasji i zaangażowania. Przyjęcia organizowane są z najwyższą starannością i dbałością o najmniejszy szczegół. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego przyjęcia jesteśmy w stanie zorganizować niestandardowe atrakcje jak klimatyczny koncert, kulig czy ognisko, a po zakończonej zabawie możemy zapewnić transport Gości.

Zorganizuj integrację w swojej firmie razem z nami:
marketing@dworchoiny.pl
794913888